Natali Yachts
ul. Wojska Polskiego 39
11-500 Gizycko

Tel.kom.: 512356116
Tel.kom.: 516700953
nczarter@wp.pl
www.nczarter.pl
Natali Yachts Sp. z o.o. to firma oferująca kompleksową obsługę sprzedaży oraz czarterów komfortowych i szybkich jachtów żaglowych Twister 26, Twister 780 a także luksusowych jachtów motorowych Viva 606 OPEN i CABIN.

Nasza przystań znajduje się w w porcie: "ROYAL"w Giżycku nad Jeziorem Kisajno.
Wszystkie jachty należące do Natali Yachts zostały zmodernizowane w oparciu o bogate doświadczenie właścicieli firmy oraz uwagi klientów.
Są komfortowo wyposażone i wykończone w wysokim standardzie przy użyciu najwyższej jakości materiałów oraz nowoczesnej technologii. Bogate wyposażenie, a zwłaszcza ogrzewanie pozwala na korzystanie z jachtów począwszy od połowy kwietnia do połowy października. Ich bezpieczeństwo sprawia, że nadają się na rejsy z rodziną oraz przyjaciółmi.

Zapewniamy naszym klientom najwyższej jakości usługi, serwis na całym obszarze Wielkich Jezior Mazurskich, a w szczególności wysoki komfort, wygodę i bezpieczeństwo jachtów wchodzących w skład naszej floty.
„Zadowolenie klientów jest kluczem do sukcesu naszej firmy.”
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na rok 2013.

Zapraszamy do zapoznania się z naszš ofertš jachtów używanych. Oferujemy wyremontowane jachty używane w bardzo dobrym stanie technicznym, przygotowane do sezonu. Bardzo atrakcyjne ceny, możliwoœć negocjacji:

 

Twister 780

Tango 730

Sasanka/Mazurek 650

Viva 700

 

Oferta opisana i dostępna również na:

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2865946

 

Kontakt telefoniczny 516 700 953

 
 
ois nyachts narejs
Nasz port:
port royal